همه دسته بندی ها

فرآیند کیفیت

صفحه اصلی> شرکت > فرآیند کیفیت

فرآیند کیفیت

در Etone Technology، کیفیت مهمترین دغدغه است و با کیفیت عالی، روابط عالی با مشتری همراه است. در هر مرحله از راه، کارکنان و فرآیندهای داخلی ما اطمینان حاصل می کنند که سفارش شما مطابق با مشخصات شما انجام می شود. ما موفقیت را با هم می‌سازیم تا هر بار نتایج مثبتی را ارائه دهیم.

فناوری Etone تحت گواهینامه های ISO 9001 ما کار می کند. ما بر روی تجهیزات تخصصی با فرآیندهای تایید شده برای اطمینان از کار منسجم و مبتنی بر کیفیت کار می کنیم. در زیر یک نمای کلی از فرآیندی که ما برای تولید قطعاتی که هر بار نیازهای شما را برآورده می کنیم، ایجاد کرده ایم، خواهید دید.

1669015732608151

تجزیه و تحلیل فرآیند

طراحی برای ساخت (DFM)، برآورد، بررسی قرارداد، قدردانی، و تولید

تیم مهندسین ما مشخصات شما را بررسی می‌کنند، نیازهای ماشینکاری پروژه شما را ارزیابی می‌کنند، برای DFM پیشنهاد می‌دهند و تخمینی برای سفارش شما ارائه می‌دهند.


خرید مواد اولیه

جیشنگ فقط مواد با کیفیت بالا را از تامین کنندگان قابل اعتماد تهیه می کند. در طول مرحله تجزیه و تحلیل فرآیند، تیم ما تعیین می کند که مواد مورد نیاز برای پروژه شما را از کجا تهیه کند.


ساخت

پس از دریافت مواد، زمان‌بندی‌های فروشگاه ما مسافران شغلی ایجاد می‌کنند تا قابلیت ردیابی مواد را حفظ کنند، اطلاعات آموزشی و داده‌های اندازه‌گیری را ثبت کنند، و کار تکمیل‌شده را در تمام مراحل تولید پیگیری کنند. فروشگاه و مدیران کیفیت ما نظارتی را بر عهده دارند تا اطمینان حاصل شود که برنامه کیفیت ما همزمان با جابجایی مشاغل در سراسر مغازه در مراکز مختلف ماشینکاری انجام می شود.


عملیات ثانویه

در صورت لزوم، تیم ما با فروشندگان خارجی تایید شده برای تکمیل فرآیندهایی مانند آبکاری، پوشش، آنودایز کردن، عملیات حرارتی و سایر خدماتی که به ما امکان ارائه عملیات کلید در دست را می دهد، کار می کند. هنگام استفاده از خدمات شخص ثالث، ما اطمینان حاصل می کنیم که قابلیت ردیابی قطعات و مواد شما حفظ می شود و فقط منابع معتبر محصولات شما قابل اعتماد هستند.


بازرسی

قطعات در هر مرحله از تولید، از جمله بازرسی ماده اول (FAI) در صورت لزوم، بازرسی می شوند. تمرکز ما بر روی ایرادات صفر و موفقیت کامل در هر قسمت و پروژه است. تنها پس از اینکه اطمینان حاصل کنیم که قطعات با تمام الزامات شما مطابقت دارند، آنها را برای تحویل آزاد می کنیم.


حمل

همه اقلام برای کاهش آسیب به عملکرد قطعه در حال حمل بسته بندی شده اند. ما تمام اقدامات پیشگیرانه ممکن را برای جلوگیری از زنگ زدگی / خوردگی و محافظت از پایان و قطعات رزوه دار انجام می دهیم.