همه دسته بندی ها

قطعات ماشین CNC

صفحه اصلی> محصولات > قطعات ماشین سفارشی > قطعات ماشین CNC

تراشکاری قطعات ماشینکاری CNC آلومینیومی


فناوری Etone قطعات فلزی سفارشی شده را ارائه می دهد (بسته بندی سخت پمپ پلانجر، دیسک ترکیدگی، پین های برشی، مهره های سوئیچ مقعر، کلاه های برنجی، پیستون های فولادی ضد زنگ، پیستون های فولادی، میله های گسترش، برنج بسته بندی، دریچه های مقاوم در برابر سایش، دریچه ها و صندلی های پمپ گل، خط قرمز بسته بندی، قطعات پمپ گل، مهره های نگهدارنده، مهره سوئیچ، مجموعه شیر پمپ گل) راه حل ها و محصولات برای تجهیزات میدان نفتی.

تماس با ما

امکانات

Turning Aluminum CNC Machining Parts within Days.

طیف گسترده ای از قابلیت ها و مواد ماشینکاری CNC برای طراحی قطعات سفارشی شما. قطعات ماشینکاری CNC سفارشی را ظرف چند روز دریافت کنید.


رنگ: هر رنگی آنودایز شده است 

تحمل: ± 0.01 میلی متر تا 0.005 ± میلی متر

اندازه: نمونه اولیه با توجه به نقاشی یا نمونه های خود

نمونه: بله، نمونه ها به سرعت 30 دقیقه آماده می شوند.           

خدمات ما: خدمات ماشینکاری OEM و ODM CNC

فرمت طراحی: PDF/DWG/IGS/STP/ و غیره.

20230424-094912

قطعات ماشین CNCبسته بندی


فناوری Etone 


چرا ما را برای ماشینکاری سفارشی CNC انتخاب کنید؟


تحویل سریع و مطمئن

طراحی قطعات را به سرعت انجام دهید و توسعه محصول را با قطعات با چرخش سریع تسریع کنید. تجزیه و تحلیل طراحی خودکار ما به شناسایی هر گونه ویژگی دشوار ماشین قبل از ارسال طرح شما به طبقه تولید کمک می کند و شما را از دوباره کاری های پرهزینه در چرخه توسعه محصول نجات می دهد.


تجزیه و تحلیل تولید و قیمت آنلاین

هنگامی که فایل CAD 3 بعدی خود را برای درخواست قیمت گذاری آپلود می کنید، هندسه قطعه شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا ویژگی هایی را که ممکن است ماشین کاری آنها دشوار باشد، مانند دیوارهای بلند، نازک یا سوراخ هایی که رزوه نمی شوند، شناسایی می کنیم.


انتخاب مواد

ما بیش از 30 مواد پلاستیکی و فلزی درجه مهندسی را در اختیار داریم که برای کاربردها و صنایع مختلف قطعات مناسب هستند. مواد از پلاستیک هایی مانند ABS، پلی کربنات، نایلون و PEEK گرفته تا آلومینیوم، فولاد ضد زنگ، پلاتین و مس می باشد.


درخواست